Klub měsíček
měsíček - kytka klub novinky masáže semináře fitness-berry recepty obchod kontakty
 

Semináře

Každé roční období má svou krásu a sílu kladně působit na náš organismus. Pokud si to uvědomíme máme v ruce klíč k dobré tělesné a duševní kondici. Semináře z cyklu "V rytmu ročních období" vás budou postupně seznamovat s pohledem starých čínských mistrů na svět i člověka. Tyto semináře jsou zamýšleny jako pět dvou až tříhodinových setkání do roka vždy kolem změny ročního období. Procvičíte tělo, naučíte se akupresurní techniky, poznáte silné stránky přicházejícího ročního období i to jak nás může oslabit. Neustále si budeme uvědomovat, že přes veškeré výhody naší civilizace na nás přírodní cykly působí stále stejně jako před stoletími nebo tisíciletími. Budeme čerpat z vědomostí starých čínských mistrů a jinjangovou teorii se budeme snažit přenést do běhu všedního života.

Na semináře si přineste karimatku nebo cvičební podložku, převlečení (triko, mikina, tepláky, legíny, ponožky), přezůvky, případně ručník.

Jednotlivé termíny budou vypisovány v novinkách našich stránek. Také se můžete informovat osobně v prodejně Měsíček ve Famfulíkově ulici, kde semináře také probíhají.

  http://www.ostre22.cz/ http://www.akfelix.cz/index.php?page=kontakt http://www.hozak.cz/