Klub měsíček
měsíček - kytka klub novinky masáže semináře fitness-berry recepty obchod kontakty
 

Klub Měsíček

V prostoru Klubu Měsíček se prolíná několik aktivit, které na různých úrovních obohacují naše návštěvníky. Najdete zde obchod, pořádáme semináře a nabízíme masáže.

Obchod má bezbariérový, metr široký vstup. To ocení hlavně maminky s dvojčátky, které přišly vybrat zdravotně nezávadnou obuv pro svoje děti, koupit dětskou přírodní kosmetiku nebo se podívat na aktuální nabídku hraček.

Patříme do sítě klubových prodejen společnosti Weleda. Jste-li členem Klubu Weleda máte 10% slevy na celý sortiment přírodní kontrolované kosmetiky Weleda. I nečlenové mohou využít poradenství, vyzkoušet vzorky nebo koupit zboží ve výhodných baleních, které je určeno pouze pro klubové prodejny.

Semináře a instruktážní cvičení pořádáme ve střední části klubu hned za obchodem. Na seminářích z cyklu "V rytmu ročních období" se budete seznamovat s pohledem starých čínských mistrů na provázanost lidského života a přírodních jevů.

Fitness-Berry je nová cvičební pomůcka, se kterou můžete protahovat a posilovat pohybovou soustavu zároveň se zapojením systémů pro koordinaci a rovnováhu. Nevíte jak? Při instruktážním cvičení vás to naučíme a zkontrolujeme, zda cviky provádíte správně.

Poslední část klubu je relaxační. V klidné místnosti s dřevěným pódiem a se solnými lampami načerpáte nové síly při japonské tlakové masáži šiacu.

  http://www.jansilar.cz/ http://www.akfelix.cz/index.php?page=kontakt http://www.hozak.cz/