Klub měsíček
měsíček - kytka klub novinky masáže semináře fitness-berry recepty obchod kontakty
 

Co je Fitness-Berry

Fitness-Berry je patentovaná cvičební pomůcka, která se díky nadčasovému designu a elegantnímu tvaru hodí nejen do fitness centra, ale i do bytu nebo do kanceláře. Autorem této novinky i celého cvičebního konceptu je pan Bekir Polat.

Využití Fitness-Berry je velmi široké. Cvičení s ním je možné provozovat individuálně pod vedením fyzioterapeuta, v domácím prostředí nebo skupinově ve fitness studiu. Cviky jsou vhodné i pro těhotné ženy, pro děti nebo naopak pro seniory. Obtížnost cviků, počet opakování a délku sérií lze přizpůsobit momentální kondici cvičence.

Fitness-Berry je vyrobeno z polyuretanové pěny, je tedy poměrně lehké a dobře odolává tlaku. Obal je z umělé kůže, která má kvůli zvýšení bezpečnosti protiskluzové vlastnosti. Je opatřen zipem, který je skrytý za ručními stehy, proto nezraní, ale zároveň dává možnost obal sejmout a vyměnit nebo vyprat. Další výhodou je jeho vysoká odolnost proti odírání. Na výběr je několik barevných variant - žlutá, červená, modrá, vínová nebo černá. Jste-li milovníci vodního prostředí můžete použít obal odolný proti vodě.

Výhradním dovozcem Fitness-Berry je společnost A care, s.r.o., divize Beauty.

  http://www.akfelix.cz/index.php?page=kontakt http://www.ostre22.cz/ http://www.hozak.cz/